Yalnız kalplerin sitesi


Çetleş

Büyük bir sosyal etkileşim ortamı olan Cetles.Com ve seviyeli arkadaşlıkların kurabileceği bu platformda, sende artık yalnız değilsin! Yeni bir aşkın habercisi mi olacak? Yoksa sağlam bir dostluğun temelleri mi atılacak? Hayatını kökünden değiştirebilecek olan tüm bu güzellikler yalnızca senin elinde!

Çet yapma şansını yakaladığın güvenilir ve seviyeli arkadaşlık etme sitesinde yalnız kalplerin sesini ana sayfada yayınlanmakta olan ilanlardan duyabileceksin. Aynı zamanda sende bedava arkadaşlık ilanı vererek, sesini Türkiye’nin dört bir yanına hızlı ve kolay bir şekilde duyurabilirsin. Buradaki en önemli nokta kendini çok iyi bir dilde tanıtman gerektiğidir. Çünkü ilan başlığın ve içeriğin, seni ana sayfada gören yepyeni kişilerin dikkatini çekecek ve ilk bakışı orada atarken, bırakmış olduğun izlenime göre seninle iletişime geçmek isteyecekler! Bu sebepten dolayı bedava çet arkadaşlık ilanını hazırlarken dikkat etmen gereken birtakım noktalar var.

Öncelikle ilan yayınlayabilmen için ücretsiz bir şekilde siteye üye olman gerekecektir. Bu üyelik işlemi ise sadece birkaç dakikanı alacak ve akabinde yalnız kalplerin sesi olacak bedava arkadaşlık ilanını yayınlayabileceksin. ask İlanını hazırlarken kendin ile ilgili en doğru ve en net bilgilere yer vermeli, bu ilanı başkalarının okuyacağını bilerek seviyeli bir dille kendini tanıtmalısın.

Eğer sitenin ahlakına ve kurallarına uygun bir şekilde bedava arkadaşlık ilanı hazırlarsan, yalnız kalpler ile buluşmak için ilanının ana sayfadaki yerini almasını bekleyebilirsin. Kontrolden geçerek onay alan arkadaşlık ilanları 1 gün içerisinde ana sayfadaki yerini alır ve yalnız kalpler çetleşme keyfini yaşamaya başlayabilir.
Dilerseniz ana sayfada bulunan ilanları daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve dikkatinizi çeken arkadaşlık ilanı ile ilgili fikirlerini yorum bölümünden hızlı bir şekilde paylaşabilirsiniz. Artık yalnız bir kalbin esiri olmayın!

CHAT ODASINA GİR

 ARKADAŞLIK İLANI VER

Yalnız Kalpler Arkadaş Arıyor

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ