İstanbul Arkadaş Arama

Yalnızlıktan bıkmış gerçek arkadaş arayan bayanlar

Yalnızlıktan bıkmış gerçek arkadaş arayan bayanlar ben 48 yaş özel bir şirkette satın almada çalışıyorum bakarım ve pek sosyal olamadığım için bu siteden insanlara ulaşmaya çabalıyorum.

İsim: Metin

Yaşı: 48

boyu: 1.65

Kilo: 61

Yaşadığı il: İstanbul

Medeni hali: Bekar

Metin ben 48 yaş özel bir şirkette satın almada çalışıyorum. Yalnızlıktan bıkmış gerçek arkadaş arayan bayanlar bakarım ve pek sosyal olamadığım için bu siteden insanlara ulaşmaya çabalıyorum. Hayatimda yalan dolan sahtekarlığı yer yok sıradan ama onurlu bir insanım istedigimi elde etmek için her kalıba girecek kadar kişiliksiz bir insan değilim hayata dair onurlu yasama dair ilkelerim var bu nedenle ilkeli bayan arkadaş arıyorum.

Yalnızlıktan bıkmış gerçek arkadaş arayan bayanlar

Herhangi bir beklentim yok insanlardan düzgün insan olmaları yeterli bence fizik boy yaş takintim yok tanışmak isteyen bayan arkadaşlar arayabilir nerede yaşadığı önemli değil yurt içi olması yeterli 165 boy 61 kiloyum ve kimseye olmadığım biri gibi davranmayada uğraşmayı sevmiyorum..ilgilenen yalnızca bayan arkadaşlar bana gece gündüz fark etmez ulasabilirsiniz.

ARKADAŞ OLMA MESAJI GÖNDERİN

İstanbul dan Arkadaş Arayanlar

İstanbul arkadaşlık ilanlarını görmek için tıklayın ->

Yalnızlıktan bıkmış gerçek arkadaş arayan bayanlar
ilan ver

İlgili İlanlar

Bir Yorum

  1. Mrh 48 yaşında kumral bir erkeğim 1.65 boy kilo 75 .ist kocaeli civarı güleryüzlü samimi bir bayan arkadaş arıyorum ciddi olan yazsın

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu