Yazılı sohbet


Çetleş

Yazılı chat sohbet odası

Yazılı chat yaparak türkiyenin ve dünyanın en ucra köşesinde internete sahip insanlarla konuşabileceğinizi biliyor muydunuz?

Chat yapmayı seven bayanlar ve erkekler için en çok tutulan chat versiyonu olan yazılı sohbet sayesinde insanlar iletişim kurarak sohbet ediyorlar ve arkadaş oluyorlar. Sizde hemen cetles.com da yazılı chat yapmaya başlayarak 0 kilometre arkadaş kazanmak istermisin 🙂

Yazılı chat sohbet yapmanız için sitemize ücret ödemenize gerek yoktur ve üye olmanızda gerekmemektedir. Hızlı ve kolay olması sayesinde yazılı chat yapmaya başlayan sohbet severler günlerini dolu dolu geçirerek yeni insanlarla tanışmanın verdiği mutluluğu yaşamaktadırlar.

Sizde bize katılmak istermisiniz, hiç merak etmeyin yazılı chat odamızda kesinlikle ayrımcılık yapılmamaktadır. Çetleşme esnasında sizlerden ricamız küfürlü yazışmamanız, argo içeren kelimeler yazmamanız, reklam yapmamanız ve seviyeli bir şekilde yazılı sohbet odamızı kullanmanız bizlere fazlasıyla yeter ve artar.

Yazılı sohbet odamızda yasaklı olan bazı kelimeler elbette vardır, bu kelimelerin ne olduğunu az çok tahmin ediyorsunuzdur.

Bu da sizlerin daha güvenli ve ahlaklı bir ortam içersinde yazışmanızı sağlamak amaçlı dır. Yazılı sohbet odamızda görüşmek dileğiyle… Chat ve sohbet etmenin en makul mekanından sevgilerle

Yazılı chat odası hakkında yorum yap!

Yazılı Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

Chat Sohbet Odaları

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ