Yeni bir bayanla tanışmak


Arkadaşlık

Yeni bir bayanla tanışmak isteyen erkekler

Yeterince kadınları hayatımda çok kız bulma ve değil talihsiz şans var. Bir yaş şey değil – Bazı kadınlar kızlara göre daha gençtir. Fark iki tür hareket düşünmek ve hayatlarını yoldur.

Kadınlar ve kızlar farklı dünyayı görmek. Onlar farklı dünyayı anlamak. Ve onlar farklı onunla etkileşim. Kızlar harcıâlem, ama kadınlar … kadınlar bir kıtlık vardır.

Bu da varolmayan demek değildir; onlar gelmek için sadece zor. Adil olmak gerekirse, onlar suçlama tamamen değil – kadın ve kız ile aynı dinamik uğraşmak zorunda erkekler ve erkek çocuklar .

Erkeklerin (değil erkek) gibi, biz bir kızla flört sıkışmış alamadım emin olmak gerekir, muhtemelen hayatımızın en kötü karar olacak. O ayrı iki söylemek zor olabilir iken, 10 bariz hediye vardır:

Kadın olursa olsun, onlar ne giymek seksi göründüğümü biliyorum -. Onlar seksi bakmak düşünüyorum çünkü 1 Kızlar elbise açığa giyinmek gibi.
Kadınlar kışkırtıcı seksi olmak için tek yol olmadığını anlıyoruz. Bir kadının her cinsel çekici hissetmek için dışarı asılı olması gerekmez. Kadınlar onlar giyiyorsun ne umurumda değil, kendi cilt kadar eminiz – onlar seksi, çünkü onlar seksi olduğunu biliyorum.

Bayanlar … erkeklerin kafasında okuyamıyor. Biz, bu işler bir sürü daha kolay olur diye umuyorum, ama yapamayız. Kızlar erkekler onlar sadece hissettiklerini nasıl ve onlar “ima” ne, ne düşündüğünü biliyorum, bu yüzden de onları anlamak gerektiğine inanıyoruz.

Ne yazık ki, çoğu erkek bu sinyalleri toplayıp usta değildir. Bu kadınların muadilleri ‘eksikliklerini kabul ve yerine akıllarını konuşurken kadınlar sinirli ve şirret olsun hangi noktadır.

Bu konu hakkında yorum yap!

Sohbet odamıza giremiyorsanız veya kanaldan haksız yere atıldığınızı düşünüyorsanız bize bildirmek için burayı tıklayın

UYARI : Sohbet odamız’da uymanız gereken bazı kuralları hatırlatmak istiyoruz. Kanal geneline lütfen skype, facebook gibi sosyal paylaşım adreslerinizi yazmayınız. Telefon numaranızı ve açık adresinizi güvenliğiniz açısından tanımadığınız insanlarla paylaşmamalısınız. Sohbet ederken argo, küfür ve hakeret içerikli sözlerin yazılması kesinlikle yasaktır. Bu kurallara uymayan kişi ve kişiler chat odamızdan uzaklaştırılacaktır.

CHAT ODASINA GİRİŞ YAPMAK İÇİN TIKLA

ARKADAŞLIK İLANI VERMEK İÇİN TIKLA

Yeni Arkadaş Arayanlar

1 Mesaj

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

  • Merhaba ben murat antalyaliyim yanlızlık çekiyorum sempatik neşeli sakın biriyim sadeece düzgün bir arkadaş olmamı istersiniz

Yaşadığın Şehri Seç ↆ