Ana sayfa Güncel Yorum Yap


Yeni Dolandırıcılık Türüne Dikkat EdinArkadaşlar lütfen dikkat.
Yeni türeyen sahtekarlık yöntemini kullanarak vijdansızlar ev hanımlarının başına dert açıyorlar. Zilinize basarak kapınıza kadar geliyorlar ve sözde israil ürünlerini boykot amaçlı bedava türk yerli parfümlerini dağıttıklarını söyleyerek sizlere koklatmaya çalışıyorlar. Lütfen dikkatli olun komşularınızı bilinçlendirin, kapınıza gelerek bu yöntemi uygulayan sahtekarlara asla inanmayın.

YERLİ PARFÜM TAKTİĞİNİ KULLANARAK DOLANDICILIK YAPIYORLAR

Kapınız çaldı ve karşınıza biri erkek biri bayan iki kişi belirdi. Size İsrail ürünlerini boykot ediyoruz ve kanpanya düzenledik kendi ürünlerimizi halka bedava veriyoruz diyerek sizlere parfin koklatmak isteyen kişilere dikkat. Koklamak istemezsiniz ve yüzünüze püskürterek sizi etkisiz hale getirebilirler ve zarar verebilirler. Kapının ardında kim olduğundan emin olmadığınız sürece kapıyı asla açmayınız.

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.