Yurtdışı çet chat sohbet sitesi


Çetleş

YurtDışında Bulunan İnsanlarla Yazışın

Gurbet diye adlandırdığımız, yurtdışı’nda yaşayan vatandaşlarımıza hizmet amaçlı açtığımız çet odamız ücretsiz ve üyeliksiz sizlerin hizmetindedir. Hiç kimse keyfine yurtdışına çalışmaya, gurbetin kahrını çekmeye, vatanından, milletinden kopmaya gitmez. Keyif için gidende tatil amaçlı gidiyor zaten.

Yurt dışında yaşamayı tercih edenlerin tek gayesi dediğimiz gibi para kazanmaktır. Yurt dışına gidebilmek için bir bayanla geçici evlilikler yapanlar bile var. Hatta kimileri yakın akrabaları ile evlenip yurt dışında hayatını sürdürmeye göz alanlar bile mevcuttur.

Yurt dışında yaşamakta olan gurbetcilerimizin daha kolay arkadaş edinmeleri için yurtdışı çet odamıza girmeleri gerekmektedir. Yurtdışı chat kanalımızda almanyadan, hollandadan, fransadan, amerikadan, ingiltereden, portekizden ve bir çok ülkelerden tanışabileceğiniz bay ve bayanlar bulunmaktadır.

Yurtdışı Sohbet Odasına Giriş

Yurtdışından insanlarla sohbet etmeye başlamak için rumuz belirleyerek giriş yapmanız yeterlidir. Kullandığınız rumuz genel ahlak kurallarımıza uygun olması gerekmektedir. Uygunsuz rumuz kullananlar engellenecektir.

mobil chat

SIKÇA SORULAN SORULAR!

Bu site ücretlimi.?
Hayır Cetles.com sitemiz tamamen ücretsiz hizmet vermektedir.
Sohbete girmek için üye olmak gerekiyormu.
Hayır Çet sitemiz üyeliksiz sohbet sitesidir.
Sohbet odası seviyelimi?
Kesinlikle seviyeli. Sohbet odamızda bulunan editör arkadaşlar 24 saat sohbet odamızı takip etmekte olup uygunsuz mesaj yazan kişileri kanaldan uzaklaştırmaktadır.

Yurtdışı chat odamıza girmekte bağlantı sorunu yaşıyorsanız Chat odasına bağlanamıyorum bağlantısını kullanarak bizi bilgilendirebilirsiniz.

Cevap yaz

Mesaj Göndermek için burayı tıklayın

Yaşadığın Şehri Seç ↆ