Ana sayfa Arkadaşlık 3 Yorum


Evlenecek erkek arıyorumEvlenecek erkek arkadaş arıyorum

Sohbet siteleri hayatımızda oldukca önemli yere sahiptir. Erkek yada bayan arkadaş arıyorum diyenlerin bir çoğu arkadaş bulabilmek için chat ve sohbet sitelerini kullanmaktan yana oluyorlar. Ve böylece kişi sohbet ederek kendi yalnızlığını yada o anki derdini sıkıntısını unatabiliyor. Bunu bir çok kişi yapıyor. Bu genellikle zaman geçirmek, boş vakitlerini değerlendirmek gibi gelir insanlara. Halbu ki bir kişiyle gerçekten sohbet etmek, gerçekten arkadaşlık kurmak varken boş boş konuşmanın, sahte sonbetin hiç bi anlamı yoktur bence.

Bunu böyle yaparak gerçekten de bir bunalma derecesine gelip konuştuğunuz kişiyle bu sohbet sıkıcı bir hale gelebiliyor. Gerçekten de durum bu hali alıyor. Sonra ne oluyor? Bir başka çet odasına yönelip çok farklı bir çok kişiyle konuşuyorsunuz ve bunlarda sıkıcı hale geliyor. Ciddi olmayan herhangi bir sohbet bir zaman sonra sıkıcı olyor bence.

Ciddi sohbetler arayan arkadaşlarımızı da unutmamak gerekiyor. Aslında bizim amacımızda kişiler arasında ciddi ilişkiler, ciddi arkadaşlıklar kuarbilmeye yardımcı olmak ve bunu sağlamak. Bizim gayemiz bu. Sohbet ederek karşınızdaki kişiyi yeteri kadar tanıdığınızın farkında olup onunla bir hayatı birleştrmek kim istemez ki? Bunun farkında olup bu muhabbete girişmek oldukca güzel bir şey. Evlilik yolunda bir sohbet ne kadar güzel. Kendinden emin, samimi kişiler evlenmek isteyen arkadaşlar işte sitemiz karşınızda.

Evlenecek erkek arıyorum diyen bayan arkadaşlarımız aradığınız erkek neden bizim sohbet sitemiz de olmasın? Gelin bakın sohbet ederek evleceğiniz kişiyi seçin. Sizin düşüncenizde olan bir çok erkek arkadaşlar sohbet sitemizde vardır elbet. Bunu öğrenmek için çet sitemizi ziyaret ederek karşınızdaki kişiyle sohbet ederek öğrenebilirsiniz. Umarım evleneceğiniz erkeği bizim sitemiz de bulabilirsiniz.

Evlenecek erkek arkadaşlara mesa göndermek için tıkla!

Yorumlar (3)

YORUM YAZ
  1. Avatar Kaan diyorki:

    Merhaba ben kaan bekarim niyetim ciddi dogru durust yalansiz bir bayanla evlenip yuva kurmak istiyorum niyeti ciddi evlilik olan bayan arasin yada mesaj atsin numaram 07170036

  2. Avatar mehmet diyorki:

    Selam ben mehmet yaş 35 boy 166 kayseriliyim evlilik için samimi içten sadakat sahibi dindar hiç evlilik yapmamış bir kız arıyorum uygun biri varsa bu numaradan bana ulaşa bilir 07279086

Yorum yaz

Yazılan mesajlardan dolayı oluşacak sorunlardan sitemiz sorumlu değildir. İp numaranız, E-mail adresiniz ve Telefon numaranız yetkili kişiler tarafından (Polis, savcı) istenildiği takdirde 3. kişilerle paylaşılacaktır.

Cetles.com’da arkadaşlık ilanı ve mesajı gönderen her kişi “5651 Sayılı Kanun’un 8. Maddesine” ve T.C.K’ nın 125. Maddesine göre tüm sorumlulukları kabul ettiğini beyan eder.