Sözler ve mesajlar

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları

Sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajları atmak, klasikleşen ve herkesin bildiği cümlelerden ziyade kimsenin zihninde tahayyül etmediği etkileyici sözler yaratmak isteyenlerin başvurduğu bir yoldur. Doğum günleri özellikle çiftler arasında oldukça önem verilen ve kişilerin hatırlanmak istendiği özel günlerdir. Bu günlerde hatırlanmak, güzel cümleler duymak veya ruhunun okşanması kişi için oldukça değerlidir.

Sevgiliye kendisini değerli hissettirebilmek, karşılıklı sevginin dünyadaki tüm engelleri aşabilecek güce sahip olduğunu hatırlatmak ve bu doğrultuda sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajları atarak günü taçlandırmak kuşkusuz her bireyin hayalini kurduğu durumdur.

Ve bu bağlamda sevgiliye duyulmamış doğum günü mesajları adı altında sevginizi en saf haliyle dışa vuracağınız sözler şu şekilde sıralanabilmektedir; Unutmadan eğer sevgilinizle aranız açıksa onun kalbini yeniden kazanmak adına doğum günü mesajınıza birde özür mesajı eklemek için buraya tıklayın ↗

Sevgiliye En Güzel Doğum Günü Dilekleri

 • Hayatıma mutluluk getiren kişiye mutlu yıllar.
 • İçimde sonsuza kadar besleyeceğim ne varsa bugün senin varlığınla canlandı sanki. Ben seninle var oldum bugün, benliğimin en ücra köşelerine yerleştirdim seni hiç kaybolma diye. Aldığım her nefesi sen diye çektim ciğerime, bu yüzdendir ki nefesim kesildi çoğu zaman çünkü içime çektiğim seni nefes olarak dışarı çıkarmaya, seni kaybetmeye cesaret edemedim. İlk nefesinden son nefesine aldığın her nefeste benimle birlikte, iyi ki doğdun…
 • Bugün tüm hücrelerimde hissediyorum seni, varlığının hayatıma ışık olduğu bugün, benim miladım. En çok bugünü kazıdım ruhumu en derinliklerine, en çok bugünü unutmamak için yokladım hafızamı her gece, en çok bugün ben oldum, biz oldum. İyi ki doğdun ve benim oldun…
 • Gözlerinin derin buğusunda kendimi bulduğum, en karanlık gecelerimde sıcacık yüreğine sığındığım, gökyüzünün bana en büyük hediyesi iyi ki doğdun…
 • Bu ekstra özel günde, ekstra özel kişim için ekstra özel dileğim. Yaşantın ekstra neşeli olsun ve hayatın olağanüstü olsun. Sevgilim doğum günün kutlu olsun!
 • Aslında bu gün benim için sadece sıradan bir gündü… ta ki sen hayatıma girip onu özel bir gün yapana kadar! Doğum günün kutlu olsun S E V G İ L İ M
 • Hayatımız dan giden bir yılın bu kadar güzel yaşandığınızı görmekten ne kadar mutlu olduğumu kelimeler ifade edemez. Doğum günün kutlu olsun biricik Sevgilim.
 • Sevgilim, her zaman yanımda olduğun için teşekkürler. Sen benim için en iyi hediyesin Doğum günün kutlu olsun!
Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları
 • Hayatıma pek çok yönden dokunan harika bir insan için, bu dünyadaki tüm sevgiyi ve mutluluğu en çok sen hak ediyorsun. Doğum günün kutlu olsun Sevgilim!
 • Senin gibi bir aşka sahip olmak hayatımı çok daha özel kılıyor. Her zaman yanımda olman dileği ile. Doğum günün kutlu olsun canım sevgilim!
 • Bugün sadece senin özel günün değil, artık benim de özel günüm. Çünkü bugün, sevgilimin dünyaya geldiği gündü. Bugün olmasaydı, bende böyle mutlu olamazdım. Sana çok şey borçluyum Seni seviyorum sevgilim. İyi ki doğdun.
 • Kalbime çok fazla neşe getiren bu özel kişiye Mutlu Yıllar. Birlikte geçirdiğimiz her an için minnettarım ve mutluluğumuzun hiç bitmemesini diliyorum. İyi ki varsın sevgilim. Nice senelere birlikte!
 • Her gün gülümsememin sebebi sensin. Aşkımız asla bitmeyecek. Seni çOoOOoK seviyorum. Doğum gününü kutluyorum Sevgilim
 • Biricik Sevgilime Mutlu Yıllar Diliyorum. Hayatıma mutluluk getirdiğin için sana çok teşekkür ederim. Seni tüm kalbimle seviyorum ve sana olan hislerim her geçen gün daha da büyüyeceğini bilmeni istiyorum.
 • Yeryüzündeki en şanslı ve en mutlu insan benim. Çünkü kalbimde en harika insana sahibim. Sevgilim olduğun için teşekkürler, Mutlu Yıllar, tatlı turtam.
 • Mutlu Yıllar meleğim. Keşke gökyüzüne yazabilsem de sana olsan aşkımı herkes görebilse. Ama bunun yerine seni ölene dek seveceğimi bilmeni isterim. Doğum günün kutlu ve mutlu olsun canım sevgilim.
 • Seni sevmek bir ayrıcalıktır. Ama senin tarafından sevilmek bir lütuftur. Seninle olmak bir dileğin gerçekleşmesidir ve umarım bu özel günde tüm dileklerin gerçekleşir. Doğum günün kutlu olsun sevgilim
 • Ne kadar özel olduğunu ve hayatımda ne kadar önemli olduğunu bana hatırlatması için özel bir güne gerek yok. Nereye gidersen git yıldızlar hep parlar. Mutlu yıllar benim biricik sevgilime.
 • Sen hayatıma girdiğinden beri tüm renkler daha da netleşti. Karanlık dünyama ışık ve renk getirdiğin için teşekkürler aşkım. Mutlu yılların olsun.
 • Sevgili aşkım, doğum günün için her şeyin en iyisini diliyorum ve söz veriyorum seni mutlu etmek için her şeyi yapacağım. Sarılmalar ve Öpücükler!
 • Bugün sana harika bir sevgili olduğunu söylemek için tam zamanı. İyi ki doğdun! Bu gün ve yıl boyunca en iyi dileklerimi sunarım sevgilim.
 • Bugün güzel prensesimin dünyaya geldiği gün. Beni dünyanın en şanslı adamı gibi hissettirdiğin için teşekkür ederim bir tanem. Doğum günün kutlu olsun prensesim !!!
 • Bir adamın isteyebileceği her şeysin. Bu nedenle, hayatıma getirdiğin tüm mutluluğu sana geri vermeye çalışacağım. Doğum günün kutlu olsun aşkım!
 • Senin için olduğu gibi benim için de özel bir gün bugün. Mutlu yıllar dilerim canım. Seni seviyorum ve hep seveceğim.
 • Çok özel olduğun için, hayatının bu özel günü, hayatın sunabileceği çok özel şeylerle dolu olsun. Mutlu Yıllar tatlım.
 • Tatlım, yaş sadece bir sayı, benim için bugün bir yaş daha gençleştin. Gözlerimde ve kalbimde asla yaşlanmayacaksın. Mutlu yıllar canım
 • Sana olan sevgim kaç yaşında olursan ol hiç yaşlanmayacak, İyi ki Doğdun Sevgilim
 • Bu özel günde sana gül verirsem, sonunda solacak ve ölecek, ama sana öyle bir şey vermek istiyorum ki asla solmayacak ve ölmeyecek – Ölümsüz aşkım
 • Şimdiye kadarki en neşeli ve en mutlu doğum günün olmasını dilerim sevgilim.
 • Sen ve ben birbirimiz için yaratıldık! Doğum gününde ve ömür boyunca, benim için tek olacağını bilmeni istiyorum sevgilim! İyi ki doğdun, iyi ki sevgilimsin
 • Senin kadar inanılmaz bir kadını hak etmek için ne yaptım bilmiyorum. Doğum günün de senin kadar özel ve güzel olmasını diliyorum aşkım! Sağlıklı sıhhatli bir ömür diliyorum sevgilim

Sevgiliye Uzun Doğum Günü Mektubu

Sevgiliye uzun doğum günü mektubu yazmak için en içten duygularınızla kelimelerle aşkınızı ifade etmeniz gerekir. İnsan daima bir günü, bir anı bekler. Çünkü tüm insanların hayatlarının er ya da geç bir dönüm noktası vardır.

Kalplerin daha hızlı attığı, sevginin sonsuz büyüsünde sarhoş olduğu, yüzünün her hattını ezberlediği, aldığı her nefese şükrettiği, içinde ona ayırdığı evi tüm kötülüklerden ve ellerden koruduğu, uzakta da olsa hayalinin gözünün önünde dönüp durduğu ve asla kaybetmediği ve kaybetmeyeceği ruhu sonsuz bir aşkla gizlemek, saklamak en anlamlı kalp köşesinde…

Benim miladım senin doğduğun gün, gökyüzünün bana seni verdiği için şükrettiğim gün. Her gün bugün sanki. Seni gördüğüm her gün ikimizin doğum günü, biz birlikte doğuyoruz her yeni güne, değişiyoruz, dönüşüyoruz. Sevgin en sonsuz gücüyle taşıyor içimden bugün, nasıl sığdırabilirim bu sevgiyi içime hiç azaltmadan? Bu mümkün değil.

Aldığım her nefeste katbekat artacağını bile bile, gözlerinde kaybolduğum her an içimde filizlenen yeni sevgilerin benliğimi ele geçireceğini bile bile, tebessümünün gökyüzündeki tüm yıldızların ışıltısını gölgede bıraktığını bile bile, asırlar sürse de yüzünün dünyanın en güzel manzarası olduğunu ve bu manzaranın benliğimin ötesine geçtiğini, beni ben olmaktan çıkardığını bile bile sen ve eşsiz aşkın benim en büyük vazgeçilmezim.

Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları
Sevgiliye Duyulmamış Doğum Günü Mesajları

Zihnimde bilmeden ve istemsizce tahayyül ettiğim, çizdiğim santim santim, uğruna benliğimi gözden çıkardığım, tebessümü kalbimin mevsimlerini değiştirdiği takvim takvim, her yeni güne seni görmek, sana dokunmak, seni hissetmek için uyandığım, gözleri hayatımda gördüğüm en dayanılmaz manzara, elleri korunağım, omzu kendimi en güvende hissettiğim yer, sözleri kalbime işleyen kelime kelime, varlığı gücüme güç canıma can, sen, dünyanın en özel kadını, iyi ki bugün inmişsin gökyüzünden yüreğime. İyi ki en özel anlarımın vazgeçilmezi, en güzel günlerimin mimarı, kalbimin sahibi olmuşsun. Her yeni güne daha da çoğalan sonsuz aşkımızla, koparılmaz bağlarla ördüğümüz yüreğimizin daha anlamlı attığı günlere…

Sevgiliye doğum günü mesajı hazırlamak veya sevgiliye uzun doğum günü mektubu tasarlamak herkesin hakkı olduğunu biliyor, sevgiyi en saf haliyle kimseden esirgemeden vererek çoğalacağını bilerek yaşadığımız günleri iple çekiyoruz.

Diğer Sözler ve Mesajlar

İlgili İlanlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu