Anasayfa / Sözler ve mesajlar / Bir kızla tanışmak için söylenen ilk sözler

Bir kızla tanışmak için söylenen ilk sözler

kizla-ilk-konusma-sozleri

İş yerinde, mahallede yada başka biryerde bir kız var ve ondan çok hoşlanıyorsunuz hatta ona aşıksınız ama malesef kıza açılamıyorsunuz, gidip bir türlü tanışamıyorsunuz ve ona söyleyecek ilk sözlerde karamsarmısınız? Derin bir nefes alın ve arkanıza yaslanın gelin beraberce bir kıza ilk tanışma sözleri olarak neler söylenir birlikte irdeleyelim.

Kızla ilk tanışma sözleri

  1. Kız : Pardon bir şey mi aramıştınız? Erkek : Şey ya, tanışmak için bahane arıyorum da.

  2. Bulunduğunuz bölgeye göre: Pardon bir şey sormak istiyorum; Bu cafe’nin en güzel kızı olmak nasıl bir duygu anlatabilirmisiniz?

  3. Yaa şey müsadenizle size aşık olmak istiyorum.

  4. Erkek: Unutmuşsun? Kız: Neyi? Erkek: Gözlerimin rengini.

  5. Biraz samimi olduğunuz bir kızın sırtına dokunun ve aynen şöyle diyin. ALLAH ALLAH Ben bunları kanat sandım halbuki omuz kemiklerinmiş. (Onu bir meleğe benzettiğinizi hissettirin)

  6. Erkek: Hanımefendi bakarmısınız Kız: Buyrun: Erkek: Anneniz veya babanız hırsızlık yaptımı? Kız: Hayır! Ne alaka şimdi? Erkek: Peki gözlerinizin yerine koyulan elması kim nerden çaldı peki söylermisiniz? (Kesin gülümseyecektir size)

  7. Pardon bakarmısınız Kız: Efendim Erkek: Kalbinizde bana yer varmı Kız: Hayır tabikide Erkek: Olsun canım ben ayaktada giderim.

  8. Her başarılı bir erkeğin arkasında bir kadın vardır dediler, döndüm baktımki sizsiniz.

  9. Selam Aşkım: Kız: Ne aşkımı bee. Erkek: Navigasyona aşkım yazdım, beni size getirdi, valla benim suçum yok.

  10. Bir kızdan telefon numarasını alabilmek için etkili bir söz muhakkak deneyin: Pardon telefon numaramı unutmuşumda, seninkini ödünç alabilir miyim acaba?

  Kızla ilk tanışma sözleri konusunda sizinde fikriniz varsa lütfen aşağıdaki yorum bölümünden sayfamıza gönderin, herkes faydalansın.

Aradığın bu olmasın!

arkadaş

Arkadaşlık için güzel sözler

Arkadaşlık için yazılmış güzel sözleri sizler için internetten derleyerek bir araya topladık. Arkadaşlığa gidecek adım …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir