Anasayfa / Sözler ve mesajlar / Bir bayanla tanışmak için söylenen ilk sözler

Bir bayanla tanışmak için söylenen ilk sözlerkizla-ilk-konusma-sozleri

İş yerinde, mahallede yada başka bir yerde bir kız var ve ondan çok hoşlanıyorsunuz hatta ona aşıksınız ama maalesef ona açılamıyorsunuz, gidip de bir türlü tanışamıyorsunuz ve ona söyleyecek ilk sözlerde karamsarmısınız? İlk tanışma sözleri ağzınızdan çıkaramıyormusunuz?

Derin bir nefes alın ve arkanıza yaslanın gelin beraberce bir kıza ilk tanışma sözleri olarak neler söylenir birlikte irdeleyelim. Aşağıda yer alan sözleri denemeye şimdiden başlayın ve sizi düşünmesini sağlayın. Kesin bu iş olacak kaçarı yok.

Bayanlarla tanışmak için söylenen ilk kelimeler

1: Bayan: Pardon bir şey mi aramıştınız?

Erkek : Şey ya, tanışmak için bahane arıyorum da.

2. Bulunduğunuz bölgeye göre: Pardon bir şey sormak istiyorum; Bu cafe’nin en güzel kızı olmak nasıl bir duygu anlatabilirmisiniz?

3. Yaa şey müsadenizle size aşık olmak istiyorum.

4. Erkek: Unutmuşsun? Bayan: Neyi? Erkek: Gözlerimin rengini.

5. Biraz samimi olduğunuz bir bayanın sırtına dokunun ve aynen şöyle diyin. ALLAH ALLAH Ben bunları kanat sandım halbuki omuz kemiklerinmiş. (Onu bir meleğe benzettiğinizi hissettirin)

6. Erkek: Hanımefendi bakarmısınız Bayan: Buyrun: Erkek: Anneniz veya babanız hırsızlık yaptımı? Bayan: Hayır! Ne alaka şimdi? Erkek: Peki gözlerinizin yerine koyulan elması kim nerden çaldı söylermisiniz? (Kesin gülümseyecektir size)

7. Pardon bakarmısınız Bayan: Efendim Erkek: Kalbinizde bana yer varmı Bayan: Hayır tabikide Erkek: Olsun canım ben ayaktada giderim. Diyin ve gülümsemesini sağlayın.

8. Her başarılı bir erkeğin arkasında bir kadın vardır dediler, döndüm baktımki sizsiniz. Buda fena sayılmaz beyler

9. Erkek: Selam Aşkım: Bayan: Ne aşkımı bee. Erkek: Navigasyona aşkım yazdım, beni size getirdi, valla benim suçum yok.

10. Bir bayandan telefon numarasını alabilmek için kullanabileceğiniz etkili bir söz dür. Muhakkak deneyin: Pardon telefon numaramı unutmuşumda, seninkini ödünç alabilir miyim acaba?

11. İsteyenin bir vermeyenin iki yüzü kara “Telefon numaranı verirmisin” 

Bayanlarla ilk tanışma sözleri konusunda sizinde fikriniz varsa lütfen aşağıdaki yorum bölümünden sayfamıza gönderin, herkes faydalansın.

Tanışma Sözü Gönder

ilk tanışma sözü gönderebilirsiniz

Aşkımın gönlünü almak için sözler

Bayan arkadaşa iyi geceler mesajı

Manitayla barışma sözleri

Chat tanışma sözleri
Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir