Sözler ve mesajlar

Bir kızla tanışmak için söylenen ilk sözler

Bir kızla tanışmak için söylenen ilk sözler mutlaka dikkat çekici ve kibar bir dille ifade edilmelidir. Kızla ilk tanışma cümleleri gayet seviyeli ve centilmen bir şekilde söylenmelidir. Aksi takdirde hoşlandığınız kişiye itici gelebilir ve sizden uzaklaşmasına sebebiyet verebilirsiniz. Bu gibi nahoş durumların yaşanmaması için kızla ilk tanışma mesajları konusunda gayet ince ve hoş cümleler kurabilirsiniz.

Kızlar kendilerine hassas bir şekilde yaklaşan erkeklerden çok hoşlanırlar. Onları değerli hissettirecek mesaj ve cümleleri özenli bir şekilde kurarak, gönüllerini fethedebilirsiniz. Bundan dolayı Kıza ilk tanışma mesajı çok önem arz ediyor. Seviyeli fakat aynı zamanda da samimi ifadeler kullanarak, hoşlandığınız kızı kendinize kolayca bağlayabilirsiniz.

Kızlar genellikle esprili cümlelerden ve zekice yapılan şakalardan çok hoşlanırlar. Kendinizi bu konuda da geliştirebilir, onların gülebileceği ve hoşlanabileceği tarzda espritüel kişiliğinizi yansıtan kelimeler kullanabilirsiniz. Eğer bir kızla tanışabilmek için ilk tanışma mesajları hakkında başarılı değilsen ve yaratıcı tanışma mesajları konusunda kendini geliştirmek istiyorsan, yazımızın devamında sizler için hazırladığımız, sempatik tanışma mesajları konularında ilginç bilgiler edinebilirsin.

Etkileyici Tanışma Mesajları oluşturmak için derin bir nefes alın ve arkanıza yaslanın. Gelin beraberce bir kıza ilk tanışma sözleri olarak neler söylenir birlikte irdeleyelim. Aşağıda yer alan sözleri denemeye şimdiden başlayın ve sizi düşünmesini sağlayın. Kesin bu iş olacak kaçarı yok.

Bayanlarla tanışmak için kullanabileceğiniz cümleler

Bir kızla tanışmak için ilk ne yazılır, Bir kıza ilk mesaj ne olmalı? Ilk mesajlaşmada ne konuşulur hakkında işte size tüyolar.

1. Bayan: Pardon bir şey mi aramıştınız?

Erkek : Şey ya, tanışmak için bahane arıyorum da.

2. Bulunduğunuz bölgeye göre: Pardon bir şey sormak istiyorum; Bu cafe’nin en güzel kızı olmak nasıl bir duygu anlatabilirmisiniz?

3. Konuya bodoslama dalma: Yaa şey müsaadenizle size aşık olmak istiyorum.

4. Erkek: Unutmuşsun? Bayan: Neyi? Erkek: Gözlerimin rengini.

Arkadas olma mesajlari
Arkadas olma mesajlari

5. Biraz samimi olduğunuz bir bayanın sırtına dokunun ve aynen şöyle diyin. ALLAH ALLAH Ben bunları kanat sandım halbuki omuz kemiklerinmiş. (Onu bir meleğe benzettiğinizi hissettirin)

6. Erkek: Hanımefendi bakarmısınız Bayan: Buyrun: Erkek: Anneniz veya babanız hırsızlık yaptımı? Bayan: Hayır! Ne alaka şimdi? Erkek: Peki gözlerinizin yerine koyulan elması kim nerden çaldı söylermisiniz? (Kesin gülümseyecektir size)

7. Pardon bakarmısınız Bayan: Efendim Erkek: Kalbinizde bana yer varmı Bayan: Hayır tabikide Erkek: Olsun canım ben ayaktada giderim. Diyin ve gülümsemesini sağlayın.

En guzel tanisma sozleri
En guzel tanisma sozleri

8. Her başarılı bir erkeğin arkasında bir kadın vardır dediler, döndüm baktımki sizsiniz. (Buda fena sayılmaz beyler)

9. Erkek: Selam Aşkım: Bayan: Ne aşkımı bee. Erkek: Navigasyona aşkım yazdım, beni size getirdi, valla benim suçum yok. (Bu da güzel)

ilk arkadaslik sozleri mesajlari
ilk arkadaslik sozleri mesajlari

10. Bir bayandan telefon numarasını alabilmek için kullanabileceğiniz etkili bir söz dür. Muhakkak deneyin: Pardon telefon numaramı unutmuşumda, seninkini ödünç alabilir miyim acaba?

Etkili tanışma arkadaşlık sözleri
Etkili tanışma arkadaşlık sözleri

11. İsteyenin bir vermeyenin iki yüzü kara “Telefon numaranı verirmisin” 

12.  Eğer sen olacaksan, başkaları varsın olmasın..

13. ‘’Kalbim seninle dolu olduğu için, dudaklardan sen dökülüyorsun.’’ 

14. Kırma Şu Kalbimi, Tüm Zerresinde Sen Varsın

15. İyi ki tanıdım seni, iyi ki bana ellerini verdin, İyi ki birlikte yaşlanıyoruz diyecek birisi seninle tanışmak istiyor.

İlk tanisma mesajlari
İlk tanisma mesajlari

Bayanlarla ilk tanışma sözleri konusunda sizinde fikriniz varsa lütfen aşağıdaki yorum bölümünden sayfamıza gönderin, herkes faydalansın.

Tanışmak için güzel sözler
Tanışmak için güzel sözler

Bir kızla tanışmak için söylenen ilk sözler, bayanlarla sağlıklı bir iletişime geçmek için telaffuz edilen ilk cümleler. Kızla ilk tanışma cümleleri en etkili olanları hangileri? Hoşlanılan kızla tanışmak konuşması nasıl olmalı! tanımadığın bir kızla tanışma cümleleri.

İş yerinde, mahallede, sosyal sitelerde veya başka yerde bir kız var ve ondan çok hoşlanıyorsunuz hatta ona aşıksınız ama maalesef ona açılamıyorsunuz, gidip de bir türlü tanışamıyorsunuz ve ona söyleyecek Etkileyici ilk mesaj da karamsar mısınız? Yaratıcı tanışma cümleleri nelerdir keşif etmeye hazır mısınız? Tanımadığın kıza ilk mesaj örnekleri arasında küçük bir selam yada tebessüm etmeyi eksik etmeyin.

Bir kızla tanışmak için söylenen ilk sözler, En güzel ve etkili tanışma sözlerini, ilk arkadaşlık mesajları, Telefonla Tanışma Mesajları nelerdir bu makalemizde derledik topladık sizler için  bir araya getirdik. Yapmanız gereken ise sizlere sunduğumuz güzel ve etkili sözleri doğrudan kişinin yüzüne veya mesaj olarak gönderip şansınızı denemek olacaktır.

Diğer Güzel Sözler

İlgili İçerikler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Başa dön tuşu